Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Βετεράνων 2016

By Ό.Α.Χ. Βετεράνων Δεν υπάρχουν σχόλια στο Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Βετεράνων 2016

Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΕΜΠΤΗ
19 ΜΑΙΟΥ 2016
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
17:00 ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ vs. ΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ vs. ΠΑΠΠΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ vs. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
ΜΑΡΓΕΤΗ vs. ΠΑΠΙΝΓΚΟΥ
18:30 ΣΦΕΤΣΑΣ vs. ΜΑΚΡΗΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ/ΤΣΑΟΥΣΗΣ vs. ΡΟΥΜΠΗΣ/ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ/ΜΑΡΓΕΤΗ vs. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΠΑΠΙΝΓΚΟΥ
Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ
18 ΜΑΙΟΥ 2016
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
18:00 ΣΦΕΤΣΑΣ vs. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΜΕΣΣΗΝΗΣ vs. ΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ vs. ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ
vs.
18:30 ΜΠΕΝΕΤΟΣ vs. ΣΩΤΗΡΧΟΣ
19:00 ΠΑΠΙΝΓΚΟΥ vs. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ
19:30 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ vs. ΜΑΚΡΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ vs. ΤΡΙΜΙΤΖΙΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ vs. ΠΑΠΠΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ vs. ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ
21:00 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ/ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ vs. ΠΑΠΙΝΓΚΟΥ/ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΟΥΜΠΗΣ/ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ vs. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ/ΙΣΚΑΛΑΤΙΑΝ
ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ/ΣΦΕΤΣΑΣ vs. ΜΠΕΝΕΤΟΣ/ΤΣΑΟΥΣΗΣ

 

 

Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΡΙΤΗ
17 ΜΑΙΟΥ 2016
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
17:00 ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ vs. ΜΑΚΡΗΣ
18:00 ΠΑΠΠΗΣ vs. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΛΙΑΤΣΟΣ vs. ΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ vs. ΜΑΡΓΕΤΗ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ vs. ΧΑΤΖΗΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ vs. ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ
19:30 ΣΩΤΗΡΧΟΣ vs. ΑΓΓΕΛΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ vs. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ/ΤΣΑΟΥΣΗΣ vs. ΚΟΛΟΥΤΣΟΣ Τ/ΠΑΠΠΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ/ΜΠΑΚΟΛΑΣ vs. ΣΦΕΤΣΑΣ/ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ
20:00 ΤΡΙΜΙΤΖΙΟΣ ΠΑΠΟΥΗΣ
21:00 ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ vs. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ/ΙΣΚΑΛΑΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ/ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
ΜΑΡΓΕΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ/ΤΣΑΟΥΣΗΣ

 

 

 

Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ
16 ΜΑΙΟΥ 2016
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
9:30 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ vs. ΜΟΣΧΟΣ
18:00 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ vs. ΜΠΑΚΟΛΑΣ
ΜΑΚΡΗΣ vs. ΣΚΟΥΜΑΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ vs. ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ
ΚΟΛΟΥΤΣΟΣ Τ/ΠΑΠΠΗΣ vs. ΑΤΛΑΣ/ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
18:30 ΛΙΑΤΣΟΣ/ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ vs. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ/ΤΣΑΟΥΣΗΣ
19:30 ΒΑΡΟΤΣΗΣ vs. ΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ vs. ΚΟΤΤΑΣ
ΣΩΤΗΡΧΟΣ vs. ΣΥΚΙΩΤΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ/ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ/ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
21:00 ΒΑΡΟΤΣΗΣ/ΣΩΤΗΡΧΟΣ vs. ΡΟΥΜΠΗΣ/ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ

 

 

Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ
15 ΜΑΙΟΥ 2016
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ
13:00 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ vs. ΓΩΓΟΣ
16:30 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ vs. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΠΑΠΟΥΗΣ vs. ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ
18:00 ΡΟΥΜΠΗΣ/ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ vs. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
ΔΟΥΔΑΛΗΣ vs. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΛΙΑΤΣΟΣ vs. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
19:30 ΔΑΣΚΟΣ vs. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ vs. ΚΟΤΤΑΣ
ΠΑΠΠΗΣ vs. ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ

 

 

Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 14 ΜΑΙΟΥ 2016
ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ vs. ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ
16.30 ΜΑΥΡΙΔΗΣ vs. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΙΩΓΑΣ vs. ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ vs. ΔΟΥΔΑΛΗΣ
ΧΑΤΖΗΣΑΡΑΝΤΟΣ vs. ΒΟΥΡΔΟΝΙΚΟΛΑΣ
18.00 ΠΑΠΟΥΗΣ vs. ΠΛΙΑΚΑΣ
ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ vs. ΣΠΥΡΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ vs. ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ vs. ΠΑΠΑΪΑΚΩΒΟΥ
ΠΑΠΙΓΚΟΥ vs. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ
19.30 ΜΠΕΝΕΤΟΣ vs. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ι.
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. vs. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
ΙΣΚΑΛΑΤΙΑΝ vs. ΜΠΑΚΟΛΑΣ
20:30 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ vs. ΜΑΜΟΥΛΑΙΟΥ
21:00 ΜΠΕΝΕΤΟΣ/ΤΣΑΟΥΣΗΣ vs. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Λ./ ΒΟΥΡΔΟΝΙΚΟΛΑΣ

 

 

 

 ΩΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  13 ΜΑΙΟΥ 2016
 18.00  ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ VS  ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 19.30 ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ /ΜΟΣΧΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ VS  ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ /ΣΦΕΤΣΑΣ
 20.30  ΓΩΓΟΣ VS  ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
  • Share: