Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Βετεράνων 2015

By Ό.Α.Χ. Βετεράνων Δεν υπάρχουν σχόλια στο Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Βετεράνων 2015

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων Κυριακής  17-5-2015

 

OPEN ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Σ.Β.Α.Ε
ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 17/5/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
11-17/5/2015 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ
16:30 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ vs. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ
16:30 ΠΑΠΠΗΣ vs. ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΣ
16:30 ΑΓΓΕΛΗΣ vs. ΜΠΕΝΕΤΟΣ
16:30 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ/ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ vs. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ/ΚΑΛΑΒΡΙΑ
16:30 ΠΑΠΙΝΓΚΟΥ vs. ΒΑΟΥΤΣΗ
18:00 ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ vs. ΛΙΑΤΣΟΣ
18:00 ΣΦΕΤΣΑΣ vs. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
18:00 vs. ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ/ΡΟΥΜΠΗΣ
18:00 ΣΩΤΗΡΧΟΣ vs. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ
18:00 ΔΑΣΚΟΣ/ΠΑΠΠΗΣ vs. ΤΣΑΟΥΣΗΣ/ΜΠΕΝΕΤΟΣ
19:30 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ/ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ vs. ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ/ΞΗΝΤΑΡΑ
19:30 ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ/ΣΦΕΤΣΑΣ vs. ΧΩΡΙΑΝΟΣ/ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
19:30 ΝΤΑΣΙΟΥ vs. ΜΑΜΟΥΛΑΙΟΥ
19:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΠΑΠΙΓΚΟΥ vs. ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ/ΒΑΟΥΤΣΗ

 

 

OPEN ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ Σ.Β.Α.Ε
ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 16/5/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
11-17/5/2015 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ
17:00 ΑΓΓΕΛΗΣ vs. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
17:00 ΠΑΠΠΗΣ vs. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
17:00 ΣΥΚΙΩΤΗΣ vs. ΜΠΕΝΕΤΟΣ
17:30 ΓΕΡΜΑΝΟΥ vs. ΒΑΟΥΤΣΗ
18:00 ΝΤΑΣΙΟΥ vs. ΞΗΝΤΑΡΑ
19:00 ΜΑΣΙΑ/ΓΕΡΜΑΝΟΥ vs. ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ/ΞΗΝΤΑΡΑ
19:00 ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ/ΣΤΑΓΙΑ vs. ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ/ΒΑΟΥΤΣΗ
19:00 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ/ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ vs. ΔΑΣΚΟΣ/ΠΑΠΠΗΣ
19:00 ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ/ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ vs. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ/ΚΑΛΑΒΡΙΑ

 

 

OPEN ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σ.Β.Α.Ε
ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 15/5/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
11-17/5/2015 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ
19:00 ΣΩΤΗΡΧΟΣ vs. ΔΑΣΚΟΣ
19:00 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ vs. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ
19:00 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ vs. ΒΑΟΥΤΣΗ
19:00 ΦΙΛΟΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ vs. ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ
19:30 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ vs. ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ
20:30 ΜΑΝΕΛΛΗΣ vs. ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ/ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ vs. ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ/ΡΟΥΜΠΗΣ

 

 

 

 

OPEN ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΜΠΤΗ Σ.Β.Α.Ε
ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 14/5/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
11-17/5/2015 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ
17:30 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ vs. ΞΗΝΤΑΡΑ
18:00 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ vs. ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ
18:00 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ vs. ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ
vs.
vs.
19:00 ΞΗΝΤΑΡΑ vs. ΜΑΜΟΥΛΑΙΟΥ
19:00 ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ vs. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ
19:00 ΣΤΕΦΑΝΗΣ vs. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
19:00 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ vs. ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΣ
19:30 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ vs. ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ
20:30 ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ/ΣΦΕΤΣΑΣ vs. ΜΑΓΟΥΛΑΣ/ΚΑΜΑΡΙΚΟΣ
20:30 ΤΣΑΟΥΣΗΣ/ΜΠΕΝΕΤΟΣ vs. ΣΤΕΦΑΝΗΣ/ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
20:30 ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ/ΜΗΝΑΣ vs. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ/ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ
21:00 ΘΕΟΔΩΡΗΣ/ΚΑΖΑΤΖΗΣ vs. ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ/ΣΠΑΝΟΣ
21:00 ΜΑΥΡΙΔΗΣ vs. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
21:30 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ/ΣΙΑΒΕΛΗΣ vs. ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ/ΡΟΥΜΠΗΣ

 

 

 

OPEN ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗ Σ.Β.Α.Ε
ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 13/5/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
11-17/5/2015 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ
17:00 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ vs. ΠΑΠΠΗΣ
vs.
17:30 ΠΛΙΑΚΑΣ vs. ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ
18:00 ΣΥΚΙΩΤΗΣ vs. ΜΙΧΑΛΗΣ
18:30 ΛΙΑΤΣΟΣ/ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ vs. ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ/ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ
19:00 ΣΩΤΗΡΧΟΣ vs. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΜΠΕΝΕΤΟΣ vs. ΒΑΡΩΤΣΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ vs. ΑΡΤΣΙΤΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ vs. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
20:30 ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ vs. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ vs. ΑΤΛΑΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ/ΤΣΑΟΥΣΗΣ vs. ΣΩΤΗΡΧΟΣ/ΒΑΡΩΤΣΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ/ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ vs. ΜΑΥΡΙΔΗΣ/ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ
vs.

 

 

 

 

OPEN ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΡΙΤΗ Σ.Β.Α.Ε
ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 12/5/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
11-17/5/2015 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΝΑΡΞΗ
17:30 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ vs. ΤΑΝΙΣΚΙΔΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ vs. ΚΑΡΑΜΟΥΣΚΕΤΑΣ
ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΗΣ vs. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
19:00 ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ vs. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ vs. ΣΚΟΥΜΑΣ
19:30 ΝΤΑΣΙΟΥ vs. ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ
20:30 ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ vs. ΜΟΣΧΟΣ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ vs. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΑΡΑΡΙΖΟΣ /ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ Γ. vs. ΔΑΣΚΟΣ/ΠΑΠΠΗΣ
21:00 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ vs. ΣΠΑΝΟΣ
21:30 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ/ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ vs. ΣΦΕΤΣΑΣ/ ΜΑΜΟΥΛΑΙΟΥ
  • Share: