Αποτελέσματα αγώνων Πρωταθλήματος Masters 2015

By Ό.Α.Χ. Masters Δεν υπάρχουν σχόλια στο Αποτελέσματα αγώνων Πρωταθλήματος Masters 2015

MASTERS 2015     ΔΕΥΤΕΡΑ Ε.Φ.Ο.Α.  
    ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ   7/12/2015    
               
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΟΜΙΛΟΣ         Επιδιαιτητής
4/12/2015-7/12/2015 Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ     ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
Α12 1η-2η Θέση ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ vs. ΜΗΤΣΑΚΟΣ 60,63
Α12 3η-4η Θέση ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ vs. ΝΟΥΧΑΚΗΣ 60,6Ο
Α12 5η-6η Θέση ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ vs. ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ 26,63,76
Α12 7η-8η Θέση ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ vs. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 63,63
Κ12 1η-2η Θέση ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ vs. ΣΑΜΑΡΑ 75,61
Κ12 3η-4η Θέση ΛΑΚΗ vs. ΠΑΥΛΟΥ 62,63
Κ12 5η-6η Θέση ΣΠΥΡΟΥ vs. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ 75,63
Α14 1η-2η Θέση ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ vs. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ 63,16,60
Α14 3η-4η Θέση ΜΟΡΦΩΝΙΟΣ vs. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 60,62
Α14 5η-6η Θέση ΡΟΥΜΠΗΣ vs. ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ 64,60
Α14 7η-8η Θέση ΘΑΝΟΣ vs. ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ 61,63
Κ14 1η-2η Θέση ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ vs. ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ 61,62
Κ14 3η-4η Θέση ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ vs. ΑΓΓΕΛΑΚΗ 64,64
Κ14 5η-6η Θέση ΝΤΑΝΟΥ vs. ΓΡΙΒΑ ΒΑΣ. 60,6Ο
Α16 1η-2η Θέση ΠΙΤΣΙΝΗΣ vs. ΖΕΡΔΙΛΑΣ 36,76(4),62
Α16 3η-4η Θέση ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ vs. ΒΑΡΔΑΚΗΣ 46,63,64
Α16 5η-6η Θέση ΝΙΑΡΧΟΣ vs. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 64,61
Α16 7η-8η Θέση ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ vs. ΝΑΟΥΜ 62,76(4)
Κ16 1η-2η Θέση ΑΝΤΩΝΑΚΗ vs. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 63,62
Κ16 3η-4η Θέση ΤΣΕΛΟΥ vs. ΓΡΙΒΑ Β. 63,63
Κ16 5η-6η Θέση ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ vs. ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ 60,6Ο

 

MASTERS 2015   ΔΕΥΤΕΡΑ Ε.Φ.Ο.Α.  
    ΤΕΛΙΚΗ KATATAΞΗ   7/12/2015    
               
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΟΜΙΛΟΣ         Επιδιαιτητής
4/12/2015-712/2015 7/12/2015 Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΑΓΟΡΙΑ 12
1. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
2. ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΗΓΑΣ Α.Ο.Α.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
3. ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
4. ΝΟΥΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ
5. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
6. ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ
7. ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
8. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ο.Α.ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ο.Α. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3. ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Ο.Α. ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
4. ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
5. ΣΠΥΡΟΥ ΖΩΗ Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
6. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α.Ο.Α. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ  ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ
ΑΓΟΡΙΑ 14
1. ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
3. ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
5. ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6. ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
7. ΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
1. ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ Α.Ο.Α.ΠΑΤΡΩΝ
4. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ο.Α.ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5. ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ο.Α.ΓΟΥΔΙ
6. ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α.Ο.Α. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΟΡΙΑ 16
1. ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2. ΖΕΡΔΙΛΑΣ ΑΙΤΟΡ Α.Ο.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
4. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΚΑΔ.ΑΝΤΙΣΦ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5. ΝΙΑΡΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
6. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α.Ο.Α. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ
7. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Ο.Α. ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
8. ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Α.Ο.Α ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
2. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3. ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ο.Α. ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
4. ΓΡΙΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6. ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ Α.Ο. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7. ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ο.Α. ΣΟΥΔΑΣ
ΑΓΟΡΙΑ 18
1. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18
1. ΜΤΣΕΝΛΙΤΖΕ ΕΛΕΝΗ Α.Ο.Α. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ
2. ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ Ο.Α. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ε.Σ.Ο. ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
4. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ο.Α. ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5. ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Συμμετοχή στο Masters 2015

 

ΑΓΟΡΙΑ 12
1 32605 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ 195,5
2 31353 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΡΗΓΑΣ Α.Ο.Α.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 160
3 31877 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 153,5
4 30977 ΝΟΥΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 153
5 32125 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2003 Ο.Α.ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 135,5
6 32659 ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ 132,5
7 30537 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ 124,5
8 32680 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 118
ΑΓΟΡΙΑ 14
1 31488 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 388
2 29857 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 311
3 24455 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2001 Γ.Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ 298
4 30060 ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 Ο.Α.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 255
5 29854 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 231
6 29567 ΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2001 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 218
7 28970 ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 216
8 29855 ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α. 211
ΑΓΟΡΙΑ 16
1 30186 ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 874
2 26533 ΖΕΡΔΙΛΑΣ ΑΙΤΟΡ 2000 Α.Ο.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 556
3 26389 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΚΑΔ.ΑΝΤΙΣΦ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 532
4 29817 ΝΙΑΡΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 442
5 26459 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1999 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ 436
6 27841 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2000 Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ 432
7 28426 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 410
8 29726 ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 2000 Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 394
ΑΓΟΡΙΑ 18
1 26317 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 736
2 25297 ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1999 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 595
3 23234 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΟΥΒ 1997 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ 340
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
1 31364 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ο.Α.ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 187
2 33331 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 2003 Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 185
3 34574 ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ 145
4 35290 ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 Ο.Α. ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 144,5
5 33314 ΣΠΥΡΟΥ ΖΩΗ 2003 Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 139
6 31342 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Α.Ο.Α.ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ 117,5
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
1 29877 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 Α.Ο.Α.ΠΑΤΡΩΝ 420
2 28990 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 371
3 28968 ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 339
4 24748 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2001 Ο.Α.ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 325
5 29169 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 Ο.Α.ΓΟΥΔΗ 279
6 31131 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΜΕΛΗ 2002 Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 265
7 30176 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 Α.Ο.Α.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 261
8 31873 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 228
8 30092 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 228
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
1 28688 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 Ο.Α.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 636
2 27688 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 621
3 26107 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ 606
4 27702 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ 2000 Α.Ο.ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 526
5 28170 ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ 514,5
6 28631 ΓΡΙΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2000 Α.Σ.ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 482
7 28094 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ 480
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18
1 22833 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1999 Ε.Σ.Ο.ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 735
2 22576 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1998 Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 499,5
3 25501 ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1998 Ο.Α.ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 495
4 25497 ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1998 Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 487,5
5 90069 ΜΤΣΕΝΤΛΙΤΖΕ ΕΛΕΝΗ 2000 Α.Ο.Α.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΦΙΤΟΣ 422

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Masters Juniors 2015 ΔΕΥΤΕΡΑ 7/12/2015

MASTERS 2015 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ Ε.Φ.Ο.Α.
ΑΓΩΝΩΝ 7/12/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ Επιδιαιτητής
4/12-7/12/2015 Ο.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΩΡΑ ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΕΝΑΡΞΗ Α14 ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ vs. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ
13:30 Α14 (5-6) ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ vs. ΡΟΥΜΠΗΣ
Α14 (7-8) ΘΑΝΟΣ vs. ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ
Α16 (7-8) ΝΑΟΥΜ vs. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
15:00 Α12 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ vs. ΜΗΤΣΑΚΟΣ
15:30 Α12 (5-6) ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ vs. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
15:30 Α16 (3-4) ΒΑΡΔΑΚΗΣ vs. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
15:30 Κ14 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ vs. ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΟΥ
16:00 Α16 (5-6) ΝΙΑΡΧΟΣ vs. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
17:00 Κ14 (5-6) ΝΤΑΝΟΥ vs. ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
Κ16 (3-4) ΓΡΙΒΑ ΒΑΡΒΑΡΑ vs. ΤΣΕΛΟΥ
Α16 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΝΗΣ vs. ΖΕΡΔΙΛΑΣ
Κ16 (5-6) ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ vs. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
19:00 K16 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗ vs. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
  • Share: